Senior tárgyi eszköz elszámolási munkatárs

Pénzügyi munkalehetőség az ország egyik legnagyobb munkáltatójánál, szegedi munkavégzéssel.

Feladatok / Tasks

  • A beérkező tárgyi eszköz nyilvántartási bizonylatok tartalmi és formai ellenőrzése
  • Az ellenőrzött bizonylatok feldolgozása, könyvelése.
  • Pénzügyi-számviteli bizonylatok készítése a vonatkozó törvényi és belső szabályozások szerint.
  • Közreműködés a havi és éves zárások feladatainak végrehajtásában.
  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal és az illetékes szakterületekkel.
  • Adatszolgáltatások, elemzések készítése.

Amit nyújtunk / Offer

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Béren kívüli juttatások

Requirements:
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret: Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel), SAP AM felhasználói szintű ismerete
Benefits:
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Rugalmasság

Szeged
Full time

Published on 08.04.2021