Rendszerszervező

Partnercégünk nagy múltal rendelkezik többek között személyazonosító okmányok, adó-és zárjegyek, illetve útlevelek nyomtatásában, emellett pedig üzleti-és bizontsági nyomtatványok is megtalálhatóak a termékeik között. A cég legújabb csapattagját keressük egy Rendszerszervező személyében.

Pozíció azonosító: B114RSZ
Munkavégzés helye: Budapest - X. kerület

Feladatok

  • Aktív közreműködés a felmerülő igények felmérésében, elemzésében
  • Meglévő és új rendszerek tekintetében a specifikációk, rendszertervek elkészítése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Külső szakértők által készített specifikációk, rendszertervek elemzése, véleményezése
  • Tesztelések tervezése, tesztelése eredmények értékelése
  • Részvétel a meglévő és új rendszerek támogatási feladataiban
  • Kapcsolattartás külső és belső informatikai fejlesztői területekkel, illetve az üzleti területekkel
  • Felhasználói oktatások támogatása
  • Részvétel a fenti feladatok elvégzéséhez szükséges tárgyalásokon, szakmai előadásokon

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikai/közgazdász/műszaki)
  • 2-től 5 évig terjedő szakmai tapasztalat informatikai szervezés vagy projektvezetési területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerszervezési módszertanok ismerete
  • Projekt és fejlesztési módszertanok ismerete
  • Projekttámogató eszközök ismerete
  • Tervező és modellező eszközök ismerete
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Strukturált gondolkodás,rugalmasság és eredményorientált attitűd
  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny

  • Szabványok ismerete (ISO 27001, PCI, COBIT)
  • MS Visio, Enterprise Architect, Redmine, Sisense szofverek ismerete
  • BI rendszerek ismerete
  • ITIL, LEAN ismeretek
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Nemzetközi projekt tapasztalatok
  • Francia nyelvtudás

Egyéb információ

  • Modern technológiai környezet
  • Családias, összetartó és segítőkész légkör
  • Rendszeres csapatépítők
  • Külföldi szakmai utak

Budapest
Pest
Budapest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 14.07.2020