Senior PHP fejlesztő

15 éves szakmai múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő egyedi alkalmazás fejlesztéssel foglalkozó közlekedés informatikai partnerünk csapatába keresünk

kollégát.

Pozíció azonosító: B57PHP2
Munkavégzés helye: Budapest - VIII. Kerület

Feladatok

  • PHP, Symfony, JavaScript programnyelvben való fejlesztés,
  • Új fejlesztési folyamatban való aktív részvétel, tervezés, Scrum alapú munkavégzés, jelenlegi programok továbbfejlesztése
  • Code review
  • ORACLE adatbáziskezelés

Elvárások

  • Minimum 4 év szoftverfejlesztési tapasztalat
  • PHP 7 – 7.4 nyelv ismerete
  • HTML, CSS és JavaScript ismerete
  • ObjektumOrientált Programozási szemlélet
  • Alapvető tervezési minták ismerete (MVC, Factory, stb.)
  • MVC szemléletű, keretrendszerben történő fejlesztés
  • SQL ismeret, tervezési gyakorlat
  • Verziókezelés (Git, SVN)
  • jQuery, Composer ismerete

Előny

  • Agilis módszertanok ismerete (Scrum)
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Docker, Doctrine ORM, Symfony keretrendszer
  • Java, Android fejlesztési tapasztalat
  • Nagyméretű adatbázisokból hatékony lekérdezések készítése
  • Közlekedésinformatikai terület ismerete
  • Oracle adatbázis ismerete

Amit partnerünk kínál

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai növekedést biztosító munkakör
  • Komplex, szakmailag kihívást jelentő közlekedésinformatikai projektben való részvétel
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Lehetőség vállalati gépjárműre

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 27.02.2020