SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Aktív részvétel a havi könyvelési és zárási ciklushoz kapcsolódó összes feladat előkészítésében és végrehajtásában a megadott határidőn belül

  • Az éves adóbevallások és pénzügyi kimutatások előkészítése

  • Segítse a külső könyvvizsgálóktól, belső ellenőrzéstől, kormányzati szervektől, tulajdonosoktól származó ellenőrzési kérdések koordinálásában

  • A tranzakciók időben és pontos módon történő rögzítése és elemzése a vállalati irányelveknek megfelelően

  • Megfelelő áramlási információk biztosítása a könyvelés és a kiszervezett szolgáltató között, folyamatfejlesztések és mások támogatása feladataik ellátása során

  • Kommunikáció az érintett társosztályokkal

  • Pénzügyi vezető támogatása ad hoc jellegű feladatok ellátásában

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3-4 éves teljeskörű könyvelői tapasztalat
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Professzionális, magabiztos MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód
  • Rugalmasan kezeli az ad hoc jellegű feladatok ellátását és képes csapatban dolgozni

Juttatások:

  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 04.05.2021