Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél bepillantást nyerni egy multinacionális vállalat pénzügyi csapatának munkájába?

Akkor most itt a lehetőség!

Tiszaújvárosi partnerünkhöz keresünk tapasztalt pénzügyi kontroller kollégát!

  • havi zárással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • eltérés elemzések készítése az adott üzletágakra vonatkozóan
  • pénzügyi tervezési folyamatban való aktív részvétel
  • prezentációk készítése
  • funkcionális területek költségeinek terv-tény összehasonlítása, elemzése
  • ad hoc jellegű riportok készítése a Management és közvetlen csoportvezető (Supervisor) részére
  • folyamatos kapcsolattartás magas szintű vezetőkkel és az adott üzletágak vezetői felé javaslattétel nyereségesség és cash flow javító intézkedésekre
  • Controlling-on belüli folyamat fejlesztési projektek kezdeményezése és megvalósítása

Elvárások / Requirements

  • Controlling területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Angol nyelvtudás: legalább középszintű (szóban és írásban)
  • Motivált, ambíciózus személyiség
  • Nyitottság az új feladatokra
  • Magabiztos MS-Office ismeretek (főként Excel)
  • Rendszerszemléletű, precíz
  • Jó a problémamegoldó és együttműködési képesség
  • SAP ismeret

Előnyt jelent:

  • US GAAP szerinti könyvelés ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

  • Belépési bónusz: próbaidő leteltét követően 1 havi br. alapbér kifizetése egyösszegben
  • Alapbéren felül negyedéves bónusz, mellyel egyéni teljesítményed honorálják (~10%)
  • Munkába járásod támogatása: akár ingyenes céges buszjárat igénybevétele is biztosított, vagy tömegközlekedés esetén 100%-os, autóval 25 Ft/km-os térítés
  • Cafetéria juttatás nettó 28 000 Ft, SZÉP-kártyára
  • Folyamatos szakmai támogatás, részletes betanítási programban lesz részed
  • Soft skill és technikai készségek fejlesztésére irányuló tréningeken vehetsz részt a vállalat szervezésében, de akár külső partnerekkel is
  • Rugalmas munkaidőt biztosítanak, heti fix 1-2 nap Home Office
  • Munkavállalói kedvezmények számos partnernél és szolgáltatónál

Randstad Hungária Kft. logó