Pozíció leírása / Job description

Szeretnél a világ 500 legnagyobb vállalatának egyikénél dolgozni?

A Randstad 60 éves múltra tekint vissza és a Tech&Touch: az innovatív IT technológia és az emberi kapcsolatok erősítése révén lett az utóbbi években a világ legnagyobb HR szolgáltatója.

A munkaerő-közvetítés magyar piacvezetőjeként arra készülünk, hogy a válság után megerősödve, a korábbinál is nagyobb sikerek állnak előttünk, és így tovább bővítjük csapatainkat.

A Randstad Hungary gyorsan növekszik, a világ 500 legnagyobb vállalatának egyike.

Lehet, hogy épp Téged keresünk!

Mik lesznek a feladataid Senior bérszámfejtőként nálunk?

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű, minőségi ellátása
  • havi és hóközi számfejtési feladatok önálló elvégzése és koordinálása
  • a bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatás, kimutatások, bevallások, statisztikák, adónyilatkozatok készítése, és  koordinálása csapatban
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentumok és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása
  • munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, bejelentés a biztosítottakról
  • egyeztetés és tanácsadás ügyfelek részére bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdésekben
  • kapcsolattartás, kommunikáció az ügyfelekkel, munkavállalókkal, belső munkatársakkal és az illetékes hatóságokkal szóban és írásban, alkalmanként személyesen
  • rendszeres egyeztetés társterületekkel  (a pénzügyi kollégákkal a bérszámfejtési adatok és főkönyvi feladások tekintetében).

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha

  • Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat (seniori munkakörben)
  • bérszámfejtői és TB-ügyintézői végzettséged van
  •  ügyfélorientált mentalitás, jó kommunikációs készség, kiegyensúlyozott, kommunikatív, segítőkész személyiség
  •  szakmai koordináláshoz szükséges szervezőkészséggel és rátermettséggel is rendelkezel
  •  precizitás, pontosság, lelkiismeretesség, agilitás jellemez
  • eligazodsz a munkajogi kérdésekben
  • önállóan tudsz és szeretsz dolgozni
  • proaktív személyiség, jó kapcsolatteremtő és csapatjátékos vagy és kapcsolatépítő készséged van
  • Igényes, pontos és precíz vagy a munkádban
  • könnyen átlátod a folyamatokat és szeretsz rendszerszemlélettel tekinteni mindenre
  • szakmai magabiztossággal rendelkezel és nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • kommunikációs szintű angol nyelvismereted van
  • Jól használod a követező programokat: Nexon, Windows, Internet, Excel, Word, google drive kezelés

Előny:

- szakmai egyetemi vagy főiskolai végzettség: bérszámfejtési és munkaügyi ismeretek

- ismered a Nexon4 rendszerét

-supervisori/ team leaderi potenciál

Amit nyújtunk / Benefits

Miért a Randstad-ot válaszd?

  • home office-ban is dolgozunk
  • Nálunk akár plusz 4 nappal is növelheted  az éves szabadságaid számát
  • Biztos háttér
  • Befogadó szakmai csapat

Randstad Hungária Kft. logó

Senior Payroll Specialist

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021