Senior NPI Minőségbiztosítási mérnök - Győr környéke

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a vevői minőségbiztosítási mérnökökkel
  • Felügyelés arra, hogy a vevői követelmények mindenki számára érthetőek legyenek és a szervezet ezek mentén működjön
  • NPI projektekkel kapcsolatos vevői látogatások koordinálása
  • Az összes minőségbiztosítással kapcsolatos APQP irányítása pl.: vevőspecifikus APQP, Folyamat-FMEA, Control Plan, IMDS stb.
  • Új termékek bevezetési fázisainak nyomon követése minőségbiztosítási szempontból
  • Annak ellenőrzése, hogy a kapacitási célok párhuzamban legyenek a vevői előírásokkal, a sorozatgyártás megkezdése előtt
  • PPAP folyamatok megtervezése és irányítása
  • Problémamegoldó eszközök működtetése (8D riportok, 5W, FTA stb.)
  • Tisztaságra vonatkozó elemzések koordinálása a külső beszállítóknál
  • Helyi mérnökség támogatása a külső tisztasági előírások aktualitásairól
  • Vevői reklamációk elemzéseinek koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves autóipari tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • Jó kommunikációs képesség
  • Projekt vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség külföldi karrierlehetőséggel
  • Személyre szabott fejlődési lehetőségek
  • Számos munkatársi események az év során
  • Versenyképes, komplex juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Kunsziget

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki autóipari beszállító Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezés" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 6250 -as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kunsziget, 9184 Magyarország
Full time

Published on 31.12.2021