Feladatok:

  • ISO 9001 rendszer felügyelete
  • GAP-analízisek készítése
  • Javító-, helyesbítő-, és megelőző intézkedések meghatározása, végrehajtása
  • IATF kompatibilis rendszer felépítésének koordinációja
  • Minőségirányítási folyamatok rendszer szerinti működtetése
  • Vonatkozó dokumentáció elkészítése
  • Vevői visszajelzések és reklamációk elemzése, kezelése
  • Minőségügyi problémák, KPI-ok kezelése, riportálása a minőségügyi vezetőnek
  • Oktatások szervezése, végrehajtása, azok hatékonyságának ellenőrzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (minőségirányítási szakirány előny)
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat és autóipari tapasztalat
  • Tárgyalás szintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatban és egyénileg való munkavégzésre való hajlandóság
  • Határozottság
  • Újdonságokra való nyitottság

Előny:

  • Aktív német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri műanyagipari gyártó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül!

Senior minőségügyi rendszermérnök - Győr

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 18.07.2020