AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Gumiabroncsok gyártásával foglalkozó multinacionális partnercégünk

Minőségügyi mérnököt

keres, a Gyöngyöshalászon található gyáregységébe.

FŐBB FELADATOK:

  • PCR OE vevők kezelése; PCR és TBR helyettesítő termékek piacának kezelése; QMS bevezetése és fenntartása a teljes PCR és TBR gyártósoron, a nyersanyag raktártól kezdődően a végtermék raktárig;
  • sajátos vevői követelmények hatékony bevezetése és felülvizsgálata; vevői auditok irányítása és az intézkedést igénylő pontok zárásának nyomon követése;
  • PPAP tevékenységek határidőn belüli teljesítésének biztosítása, az elfogadott APQP folyamattal összhangba hozva;
  • "null km"-es panaszok nyomon követése és javító intézkedések kezdeményezése;
  • területi panaszok monitorozása és a fejlesztési projektek koordinálása kereszt funkciós csoportokkal való együttműködés szemléletében;
  • vevői eredménytáblák nyomon követése és közzététele – a fejlesztésre irányuló intézkedések vezetése;
  • vevői igényekkel és folyamatokkal kapcsolatban továbbképzések megszervezése;
  • az időszakos felülvizsgálatokon megállapított intézkedések hatékonyságának nyomon követése;
  • a területhez kapcsolódó minőségbiztosítási KPI mutatószámok rendszeres nyomonkövetése.

A FELADAT BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ELVÁRÁSOK:

  • gépészmérnök végzettség;
  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvutdás;
  • minőségügyi ismeretek (FMEA, CP, MSA, SPC, 8D);
  • autóipari szabványokban való jártasság (ISO 9001:2015, IATF16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5).

AMIT KÍNÁLUNK:

  • széleskörű juttatási rendszer (cafeteria; munkába járás támogatása);
  • céges telefon és laptop;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • modern munkakörnyezet.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával lehet jelentkezni!
Köszönjük!

Get Work Trend
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Minőségügyi mérnök - Gyöngyöshalász

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Heves
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 29.11.2020