Biztos háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA
(14-9655)

pozícióba.

Feladatok:

  • Linux rendszerek üzemeltetésében, hibaelhárításában való részvétel,
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok fejlesztése,
  • Fejlesztői csapatok támogatása, folyamat koordináció,
  • Rendszerdokumentációk készítése.

Elvárások:

  • Linux-ismeretek (Debian, CentOS),
  • Alap hálózatismeretek (VLAN, DNS),
  • MySQL vagy más adatbázis szerver üzemeltetési ismeretek,
  • Virtualizációs technológiák ismerete (XenServer vagy XCP),
  • Docker technológia ismerete,
  • Kontroller alapú AP-k ismerete (Ubiquiti Unifi AP),
  • Git ismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, kiemelkedő juttatási csomag,
  • Innovatív, fiatalos csapatban zajló munkavégzés.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9655”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SENIOR LINUX RENDSZERGAZDA (14-9655)

Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 27.02.2020