Senior helyi közszolgáltatási szakértő

Legyél Te is csapatunk tagja!

A VOLÁNBUSZ Zrt. országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk évente több, mint 650 millió utast szállít el úti céljához.

18.000 munkavállalónk által minden nap arra törekszünk, hogy utasaink számára minél magasabb szolgáltatási színvonalat nyújtsunk.

Járulj hozzá Te is sikereinkhez!

Főbb feladatok:

  • Helyi közlekedés ellátása tárgyában kiírt pályázatok teljes körű menedzselése.

  • Helyi önkormányzatokkal kötött szerződések teljes körű menedzselése.

  • Közreműködés a társaság helyi közszolgáltatási tevékenységéhez kapcsolódó tervezési, beszámolási feladatok ellátásában (stratégiai, teljesítmény, bevétel, menetrend tervezés).

  • Javaslattétel a helyi személyszállítás hatékonyságának és/vagy minőségének javítására.

  • Kapcsolattartás a helyi önkormányzatokkal, illetve a társaság egyéb szakterületeivel.

Elvárások:

  • állami jogi szakirányú felsőfokú végzettség – diploma,

  • szakmában, vagy adminisztratív területen legalább 3 év gyakorlat,

  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.

A munkavégzés helye:

  • Magyarország (a munkakörre az egész ország területéről várunk jelentkezőket, a munkavégzés pontos helye a kiválasztott személy lakcímét figyelembe véve kerül meghatározásra).

  • A munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony.

A munkaidő típusa:

  • teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:

  • a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

  • Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,

  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok számára is,

  • változatos feladatok,

  • szakmai fejlődési lehetőség,

  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (havi bruttó alapbér 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett).

  • mellékeld önéletrajzod a “Jelentkezem” gombra kattintva!

Jelentkezésed leadását megelőzően olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Köszönjük!

Visszajelzésünkre a jelentkezést követő három héten belül számíthat, amennyiben pályázati anyaga megfelelt a pozícióval kapcsolatos elvárásainknak.

Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Baranya
Tolna
Somogy
Fejér
Veszprém
Csongrád
Bács-Kiskun
Nógrád megye
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 17.06.2021