SENIOR KÖNYVELŐ

A munkakörbe az alábbi feladatok tartoznak:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása: beérkező szállítói számlákkal, bérekkel kapcsolatok könyvelések, adók könyvelése, egyéb vegyes könyvelés, kimenő banki átutalások könyvelése
  • Főkönyv, analitika karbantartása, folyamatos ellenőrzése
  • Adó- és járulékbevallások beküldése
  • Beszámolók összeállítása, benyújtása
  • Havi zárásban való aktív részvétel
  • Auditokban való közreműködés (előkészítés, auditorok munkájának segítése, feltárt hiányosságok pótlása stb.)
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal, segítségnyújtás szakmai kérdésekben

Téged keresünk, ha:

  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • Ismered és használod az SAP vállalatirányítási rendszert
  • Nem okoz gondot ha angol és/vagy német nyelven kell kommunikálnod
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, szereted a szakmát, és fontosnak tartod a folyamatos fejlődést

Amit kínálunk cserébe:

  • Biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet és karrierlehetőséget
  • Szakmai, nyelvi és IT képzéseket
  • Cafeteriát és teljesítményalapú bónuszt, valamint bejárási támogatást
  • Home office lehetőséget
  • Munkavállalói élményprogramot
  • Támogató, barátságos környezetet erős szakmai háttérrel

A munkavégezés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küld el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a bérigényed megjelölésével!

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021