SENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Havi könyvelési és zárási folyamatok előkészítésében és végrehajtásában való aktív részvétel
  • Kontrolling és pénzügyi elemzések, riportok, eredménykimutatások összeállítása
  • Auditok lebonyolításában történő részvétel
  • Külső könyvviteli szolgáltatók munkájának segítése az amerikai központtal való kapcsolattartás által
  • Adóbevallások elkészítése, adózási ismeretek

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő VAGY felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
  • Pénzügyi asszisztensként vagy könyvelőként szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás (főként írásban riportok elkészítéséhez)
  • Magabiztos MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód

Juttatások:

  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye és ideje:

  • Szeged
  • Hétfőtől péntekig 9-17 óra

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Csongrád
Full time

Published on 23.02.2021