SENIOR KÖNYVELŐ

Ha szerzett már tapasztalatot könyvelésben és remek lehetőséget keres egy tőkeerős cégnél, izgalmas feladatokkal, akkor ez a lehetőség ÖNNEK szól!

Ebbe a zöldmezős beruházásba még az elején becsatlakozhat és részt vehet a folyamatok kialakításában, magyar számlatükör ismerete elegendő.

Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

Partnerünk vállalatcsoportja 24 országban van jelen, a tatabányai autóipari beszállító cég az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése,
  • Részvétel a havi-és éves számviteli zárási folyamatokban,
  • Adóbevallások elkészítésében való részvétel, kiemelten ÁFA bevallások,
  • Beérkező számlák kontírozása és könyvelése, ellenőrzése, jóváhagyása,
  • Főkönyvi számlák egyeztetése,
  • Főkönyvi könyvelés (elhatárolások, bérkönyvelés stb.),
  • Statisztikai és egyéb jelentések készítése,
  • Banki utalások bonyolítása,
  • Kimenő számlázás,
  • Készletek nyilvántartása, értékelésben való részvétel.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi, könyvelői, stb.),
  • 3-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Adótörvények ismerete,
  • Angol nyelvismeret írásban elegendő (a könyveléshez nem szükséges, nincs IFRS)
  • Magyar számlatükör és a magyar számviteli jogszabályok ismerete,
  • Excel ismerete.

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • SAP ismeret,
  • MS Office ismeret,
  • Zöldmezős beruházásban szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is),
  • Bejárási támogatás,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet,
  • Rugalmas cégvezetők.

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Pozíció területei:

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)

Egyéb információk:

  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00-16.30 óra,
  • Munkavégzés helye: Tata (2021. júniustól Környe),
  • Magyar számlatükörben való könyvelés,
  • Zöldmezős beruházás.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 26.11.2020