Senior könyvelő

Ami a tiéd lesz, ha Te töltöd be az állást:

•    Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
•    Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz)
•    Nemzetközi környezet, stabil munkáltatói háttér
•    Felelősségteljes munkakör, önállóság
•    Kiváló munkahelyi légkör
•    Angol nyelvtanulás támogatása

A következő folyamatokért leszel felelős:

•    A vállalat könyvelési tevékenységének ellátása a magyar számviteli elveknek megfelelően.
•    Adó- és ÁFA bevallások készítése, adófolyószámla havi egyeztetése a főkönyvi kivonathoz, eltéréselemzés
•    Folyamatos kommunikáció a különböző hatóságokkal, a szükséges jelentések, bevallások és egyéb dokumentumok időben való elküldésének biztosítása.
•    Szállítói számlák iktatása, könyvelése a költségvetéssel való összhang biztosításával
•    Kimenő számlák kiállítása és könyvelése.
•    A havi és éves zárásokhoz kapcsolódó könyvelések elvégzése.
•    Szállítói- és vevői korosító lista elkészítése hónap zárásakor.
•    Havi egyenlegek egyeztetése a kapcsolt vállalkozásokkal, eltérések kivizsgálása, megoldása
•    Tárgyi eszközök és immateriális javak beszerzési számláinak könyvelése, valamint tárgyi eszköz leltár levezetése, eltérések könyvelése.
•    Tárgyi eszköz riport elkészítése, nyitott tételek nyomon követése. A rövidtávú, gördülő cash-flow terv elkészítése, javaslattétel a pénzügyi folyamatokhoz kapcsolódóan.

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

•    Minimum szakirányú középiskolai végzettség (számvitel/pénzügy) és
•    Mérlegképes könyvelői képesítés
•    Minimum 3-5 éves könyvelői pozícióban eltöltött tapasztalat
•    Felhasználói szintű informatikai ismeret (MS Office)
•    Jó kommunikációs és együttműködési készség
•    Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
•    Problémamegoldó képesség, monotonitás tűrés
•    SAP integrált rendszer ismerete
•    Alapfokú angol nyelvismeret

A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    Felsőfokú szakirányú végzettség, főiskolai vagy egyetemi diploma

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Székesfehérvár
Full time

Published on 23.10.2020