Similar jobs like this one

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR KONTROLLER

(16-0687)

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a rövid és hosszú távú pénzügyi tervezési folyamatokban; előrejelzések, beruházási (CAPEX) tervezés, terv-tény összehasonlítások,
  • Rövid és hosszú távú üzleti tervek teljesítésének monitorozása,
  • Havi beruházási jelentés naprakészen tartása,
  • A beruházások tervek alapján történő megvalósulásának ellenőrzése,
  • A megfelelő jóváhagyások biztosítása a beruházási döntések előtt.

Elvárások:

  • Építőipar, ingatlanfejlesztés területén szerzett több éves kontrolling tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Home-office lehetőség,
  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is biztos háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0687”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SENIOR KONTROLLER (16-0687)

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 20.06.2021