Senior JEE fejlesztő

Egyszerre vágysz komoly projektre és egy kis cég dinamizmusára? Családias és produktív környezetet keresel? Szívesen terelgeted az ifjúságot? Esetleg a devops a szíved csücske? Nálunk ezeket egyszerre megtalálhatod a már meglévő és hamarosan induló Java alapú fejlesztési projektjeinkben.

Amit kínálunk

  • Kellemes, családias munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Komoly, többrétegű rendszerek fejlesztési lehetősége
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern IT infrastruktúra
  • Versenyképes fizetés
  • BKV-val és vonattal is könnyen megközelíthető iroda a városliget szomszédságában
  • Parkolási lehetőség, bringatároló zuhanyzási lehetőséggel

Amit kérünk:

  • Legalább 3 év JEE fejlesztési tapasztalat
  • Valamely webes java keretrendszer alapos ismerete (Spring, Struts, JSF)
  • Adatbázis fejlesztési tapasztalat (SQL, JDBC, JPA, Hibernate)
  • EJB ismeretek
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Aminek örülünk:

  • JS keretrendszer ismerete (JQuery, Angular)
  • Android, iOS fejlesztési tapasztalat
  • REST, SOAP, JMS fejlesztési tapasztalat
  • Vezető fejlesztői tapasztalatok

Szakmai önéletrajzokat várunk fizetési és munkaidő igény megjelölésével. Az önéletrajzod elküldésével hozzájárulsz, hogy a Guidance Zrt. azt toborzás céljából kezelje és 1 évig megőrizze. Ha az önéletrajzod törlését kéred, írj nekünk.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 2020-02-27