Senior Java fejlesztő - Veszprém

Feladatok:

• Szoftvertermékek tervezésében és fejlesztésében való részvétel
• Javaslattétel fejlesztői környezet fejlesztésére és keretrendszer továbbfejlesztése
• Műszaki megvalósíthatóság vizsgálata, időigény-becslés elvégzése
• Code review-ban való részvétel
• Seniorként a többi fejlesztő támogatása, konzultáció, senior kollégákkal való együttműködés

Elvárások:
• Legalább 3 év Java fejlesztői tapasztalat (Java8+, Spring Framework, Spring Boot, JPA-Hibernate, Maven, Git, IntelliJ Idea, Vaadin, PostgreSQL, Android, Jenkins, Upsource, Bitbucket)
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Adatbázis-kezelő rendszerekben szerzett tapasztalat
• Objektum-orientált tervezési tapasztalat
• Verziókezelő rendszer ismeretek (GIT előny)
• JPA tapasztalat (Hibernate előny)

Előny:
• Vaadin ismeretek
• Play és/vagy Spring Framework ismeretek
• Industrial IoT tapasztalat
• Jira és Confluence tapasztalat

A munkáltató ajánlata:
• Home office munkavégzés
• Stabil, hosszútávú munkahely
• Versenyképes bérezés, vonzó juttatási csomag
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Összetartó, családias közösség és profi támogatói csapat

A munkavégzés helye:
Home Office/Veszprém

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi szoftverfejlesztő partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a Jelentkezés gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03181@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36-20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 27.09.2021