Senior IT Recruiter

Ügyfeleink különböző szektorokban helyezkednek el pl.: Pénzügyi, Telekommunikációs, magyar és nemzetközi StartUP-ok, Software fejlesztő, gyártó cégek és K+F központok stb.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás angolul és magyarul Jelöltek felkutatása, leinterjúztatása angol nyelven, prezentálása az ügyfelek felé IT Researcher csapat szakmai támogatása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább +5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Átfogó ismeret IT & ICT pozíciók terén Strukturáltság, rendszerszemlélet

Amint mi kínálunk:

  • A pozíció betölthető 4-6-8 órában Szakmai kihívások/fejlelődési lehetőség
  • Rendszeres home office-ból való munkavégzés Alap fizetés,
  • kiemelkedő prémium rendszer, Cafeteria
  • Céges Laptop, telefon LinkedIn Recruiter fiók

Amennyiben érdekelnek további a részletek az alábbi elérhetőségeimen megtalálsz.

Ami a pályázathoz szükséges

Jelentkezni regisztráció útján vagy elektronikusan lehetséges.
Az önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 28.02.2020