SENIOR C++ FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Komplex mérnöki feladatok ellátása (4G, 5G node-fejlesztési projekt),
  • Változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Linux rendszerben,
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, konfigurálás, integrálás, tesztelés), valódi R&D!

Elvárások:

  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 4+ éves C++ fejlesztői tapasztalat,
  • Scripting tapasztalat,
  • Magas szintű Linux ismeretek,
  • Angol nyelv erős közép szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.

Előnyök:

  • AGILE ismeretek,
  • DevOps szemlélet,
  • TELCO iparágban szerzett tapasztalat,
  • Golang, Python, Erlang ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Tapasztalathoz és szakértelemhez illeszkedő jövedelemcsomag,
  • Család-barát munkahely, skandináv munkakultúra,
  • Élvonalbeli technológiák, kihívást jelentő projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőségek.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 18.01.2022