SENIOR JAVA BACKEND FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel, Backlog refinement keretében,
  • Ezen véglegesített tervek alapján a feladatok elvégzése,
  • Önálló- és csapatmunka,
  • Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszűntetése,
  • Többi fejlesztővel-, tesztelővel, PO-val és managerekkel való együttműködés,
  • Aktív részvétel a meetingeken,
  • Junior kollégák támogatása, felügyelete.

Elvárások:

  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 5 éves fejlesztési tapasztalat Java területén,
  • SpringBoot ismerete,
  • Hibernate/JPA ismerete,
  • Relációs adatbázis ismerete,
  • GIT ismerete,
  • Scrum/Agile jártasság
  • Angol magabiztos társalgási szintű nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen).

Előny:

  • JAVA11/Springboot,
  • Oracle DB/PLSQL,
  • Docker,
  • Kafka,
  • Project Lombok,
  • Postman/SoapUI,
  • Holland nyelv ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Profi felszerelés, amit a fejlesztő maga választhat (Windows vagy MacOS),
  • Home office lehetőség,
  • Flat structure,
  • Open door policy,
  • Transparency,
  • Karácsonyi ajándék,
  • Kávé, üdítő, snack,
  • Iroda a belvárosban,
  • Jó fej, fiatalos csapat,
  • Bejárási-, parkolási támogatás,
  • Általában évi egy utazás Hollandiába,
  • Plusz szabadnapok: Munkanap áthelyezéskor a szombati munkanap helyett pihenőnap. Mindenkinek a saját születésnapja pihenőnap,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Havi bruttó 25.000 Ft általános költségtérítés,
  • Udemy Business lehetőség,
  • Ingyenes nyelvtanfolyam, ha szükséges.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Barcs
Full time, Apprenticeships

Published on 08.04.2021