Felsővezetőkeresésre specializálódott piacvezető fejvadászcég vagyunk, saját csapatunk részére keresünk munkatársat

SENIOR B2B ÜZLETKÖTŐ
(15-9882)

pozícióba.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek látogatása országosan, új ügyfelek és megbízások generálása,
  • Ajánlatok, szerződések készítése,
  • Szerződési feltételek tárgyalása,
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása.

Elvárások:

  • Hunter típusú B2B értékesítésben, partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat,
  • Előny: szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, támogató csapat,
  • Szakmai fejlődés,
  • Presztízsmárka képviselete,
  • Kiemelt jövedelem (alapfizetés + bónusz), céges autó.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9882”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SENIOR B2B ÜZLETKÖTŐ (15-9882)

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
1 year
Secondary school