Segédmunkásokat keresünk lézervágógép kezelők mellé

Unod, hogy mindig csak olyan segédmunkát találsz, ahol minimálbért fizetnek. Aránytalannak érzed a rádbízott feladatok, illetve az érte kapott bér arányát. Jó fizikummal rendelkezel, aki nem retten meg a pakolástól. Ebben az esetben jelentkezz partnerünk csapatába, akár azonnali munkakezdéssel.

SEGÉDMUNKÁSOKAT keresünk, lézervágógép kezelők mellé

Főbb feladatok, munkák:

  • A lézerrel kivágott alkatrészek gépről, raklapra való pakolása, illetve az alkatrészekre az előre megadott azonosítók ráírása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum általános iskola végzettséged, illetve alapos betű, és számismereted legyen
  • Fizikailag bírd a terhelést

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Munkakört, ahol a munkaközi szünetre is bér jár
  • Bruttó 1259 Ft/óra alap keresetet, már a munkaviszonyod első napjától.
  • Havi nettó 25.000 Ft SZÉP kártya juttatást
  • Munkád során megtanulod a gépkezelést, van lehetőséged ebben a munkakörben tovább dolgozni, a gépkezelőknek járó fizetésért
  • Próbaidő után, az órabéred emelik
  • Munkábajárás támogatása
  • Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely

Nyírtelek, 4461 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021