Szakács

Kórház- és Menzaétkeztetés Kft.
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A főzésre szánt nyersanyagokat a séf irányítása mellett előkészíti, feldolgozza
  • Részt vesz az ételek elkészítésében, ízesítésében, adagolásában, tálalásában.
  • Rendszeresen ellenőrzi a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségét és minőségét, a technológiai folyamatokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakács végzettség
  • minimum 3 év tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Diétás szakács végzettség
  • Közétkeztetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Ingyenes dolgozói étkezés.
  • Kiszámítható munkaidő: hétfőtől péntekig hajnali munkakezdéssel, kora délutáni munkavégzés
  • Megegyezés szerinti fix bérezés + egyéb juttatások
  • Hosszútávú és stabil munkahely, korrekt vezetőkkel és jó csapattal!

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy munkaidőben (Hétfőtől Péntekig 8:00-16:00) a +36703428542-as számon!

Szakács

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 16.09.2020