Partnerünk, Magyarország egyik legnagyobb közétkeztetéssel és munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó vállalkozása új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Séf

Cégünk éttermébe keressük munkatársunkat, nyitott, szakmailag felkészült, támogató közegbe.

Feladatok:

  • Ételek készítése a korszerű táplálkozásnak megfelelően;
  • A konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása;
  • Gazdaságos működés fenntartása;
  • Étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel;
  • Megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül;
  • Kapcsolattartás a vendégekkel.

Elvárások:

  • Szakirányú vendéglátóipari végzettség;
  • A’la carte vendéglátásban vagy munkahelyi étkeztetésben szerzett 5 év gyakorlat;
  • Minimum 5 év vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség;
  • Kiszámítható bér, pontos kifizetés;
  • Ingyenes munkavállalói étkeztetés;
  • Vidéki bejárás támogatás.

Munkaidő:

  • Napi 8 órában végezhető munkavégzés.

Munkavégzés helye: Veszprém

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképpel ellátott önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Séf

Veszprém
Veszprém
Full time
More than 5 years
Secondary technical school

Published on 28.06.2020