Similar jobs like this one

SCM Koordinátor

  • SCM részleg adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • Vállalati munkaidő-tervezési és nyilvántartási rendszer vezetése,
  • Részvétel a logisztikai folyamatokban, a logisztikus kolléga helyettesítése,
  • Selejtezés előkészítése, adminisztrációja,
  • Havi rendszerességgel a késztermékek lejárati idejének ellenőrzése,
  • Részvétel a hulladék gazdálkodási folyamat kiépítésében és koordinálásában,
  • Aktív részvétel a leltározási folyamatban.

Elvárások / Requirements

  • Minimum szakirányú, középfokú végzettség,
  • Gyártó, termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret,
  • MS Office ismeret,
  • Vámügyintéző végzettség előny a pozíció betöltéséhez.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Izgalmas, változatos feladatokat és egy támogató, profi csapatot,
  • Multinacionális közeg,
  • Az alapbéren felül 13. és 14. havi bér,
  • Kihívásokkal teli feladatok és szakmai előrelépési lehetőség.

Kecskemét
Full time

Published on 03.07.2021