Schneider CNC Gépkezelő

  • CNC élhajlító gép kezelése
  • Stancoló gépek használata
  • Gépek működéséhez szükséges beállítások elvégzése és ellenőrzése
  • Minőségellenőrzési feladatok ellátása
  • Adminisztratív és rögzítési feladatok ellátása
  • SAP használata

Elvárások / Requirements

  • Folyamatos munkarend vállalása egyedi beosztással
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Közepes fizikai nehézségű munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyári tapasztalat gépkezelői vagy CNC területen
  • Gépkezelői végzettség, Emelőgép kezelő végzettség, vagy Informatikai végzettség
  • Gyártástechnológiai tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • Kiemelkedő bércsomag + műszakpótlék + cafatéria
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Benti munkavégzés
  • 100% autóbuszbérlet támogatása vagy üzemanyag támogatás autóval: 15 Ft/km
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő biztosítása

Gyöngyös
Full time

Published on 18.06.2021