AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Gyöngyös vonzáskörzetében található multinacionális partnercégünkhöz keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

SBU Support Engineer

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyöshalász

Feladatok:

  • Felelős a SQDC indikátorokért (Biztonság, Minőség, Kiszállítás, Költség)
  • Monitorozza a műszakok teljesítményét, elemzi a termelési adatokat, kimutatásokat, riportokat készít, folyamatos javító intézkedéseket hoz, probléma esetén intézkedik
  • Menedzseli az erőforrásokat a célok és az eredmények elérése érdekében
  • A folyamatos fejlesztés (KAIZEN elv) alkalmazásával javaslatokat tesz a folyamatok, módszerek fejlesztésére
  • Ösztönzi a csapatmunkát és a problémamegoldó tevékenységeket, problémamegoldó csoportokat és műhelymunkát vezet
  • Gondoskodik a szükséges auditok elvégzéséről és a korrekciós intézkedések bevezetéséről
  • Részt vesz a Termelési Egység megbeszélésein és hatékony információs csatornákat épít ki és működtet a termelési egységen belül és a támogató funkciók irányába
  • Az AMS elemeinek a működését biztosítja a területen
  • Részvétel a Team tagok kiválogatásában és toborzásában
  • Szervezi, tervezi, felügyeli az új gépkezelők betanítását és oktatását a gépsoron
  • Részt vesz az egyéni teljesítmények elismerésében, a döntési folyamatban
  • Gondoskodik a megfelelő információáramlásról a team felé és viszont: Rendszeres megbeszélés a Team Leaderekkel és vezetőkkel, rendszeres tájékoztató ülések, a kritikus fontosságú információk és a vezetőktől jövő információk továbbadása.

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Gyártási területen szerzett, 1-3 éves tapasztalat
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékosság.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer (cafeteria; munkába járás támogatása)
  • Céges telefon és laptop
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet.

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Senior gyártástámogató mérnök - Gyöngyöshalász

Gyöngyöshalász, 3212 Magyarország
Full time

Published on 19.05.2022