SAP Tanácsadó

Partnerünk 20 éve van jelen a hazai IT piacon, SAP vállalatirányítási tanácsadással foglalkozik. Bővülő csapatukba keresik új kollégájukat.

Pozíció azonosító: B110ST
Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Részvétel SAP rendszereket érintő projektekben
  • Igényfelmérés elkészítése, megvalósítás tervezése és végrehajtása, oktatás
  • Megoldások prezentálása az ügyfél felé
  • Szakmai képzéseken részvétel, szakmai ismeretek önképzés keretében való folyamatos bővítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • SD modul beható, beállítási szintű ismerete
  • SAP bevezetésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum  3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Ügyfél- és üzletorientáltság

Egyéb információ

  • Stabil cég, hosszútávú munkalehetőség
  • Projekt alapú bónuszrendszer
  • Alkalmazotti vagy alvállalkozói státusz igény szerint
  • Egyéni bónuszrendszer kialakítása
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 02.07.2020