Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SAP TANÁCSADÓ

(16-0358)

pozícióba.

Feladatok:

  • Nemzetközi SAP bevezetési projektekben való részvétel,
  • Ügyféligények felmérése,
  • SAP testreszabásának, ügyféligényekhez való igazításának támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • SAP bevezetési tapasztalat,
  • SAP BW vagy PM magas szintű ismerete,
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0358”-es referenciaszám feltüntetésével az e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

SAP TANÁCSADÓ (16-0358)

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 26.02.2021