SAP adminisztrátor

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú sajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a

Kőröstej Kft. kacsótai gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új csapattagot

munkakörbe

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Minimum középfokú végzettséged és
  • Hasonló adminisztrációs területen szerzett tapasztalatod van,
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook) és
  • SAP rendszer ismerettel,
  • Pontosság, precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Terhelhető, határozott, rendszerben gondolkodó és kitartó személyiség vagy
  • Előny, ha angol nyelv ismerettel rendelkezel.

Fontos feladatok várnak rád:

  • Termeléssel/raktározással kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Termelési/logisztikai adatok rögzítése az SAP rendszerben
  • A termelési folyamat napi szintű online nyomon követése és lekönyvelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel (beszerzés, termelés, minőségügy, raktár)
  • Heti, havi jelentések, kimutatások készítése
  • Dokumentációk rendben tartása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit ezekért kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 96.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:   Kacsóta, Baranya megye

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével e-mail címen.

Kacsóta, 7940 Magyarország
Baranya
Full time
1 year
Secondary school

Published on 26.12.2020