Data Analyst/adatelemző - Budapest

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Adatok kimutatása, elemzése és feltérképezése a különböző rendszerekből (SAP / Tableau / Salesforce stb.)
- A hiányzó tételek és követelmények követése
- Konszolidált adatok megadása
- Reportolás a menedzsment felé
- Aktális célok megadása a feltöltéshez, a feltöltés pontosságának ellenőrzése
- A célok és a költségvetési számok feltérképezése jelentési célból
- Kulcsszerep a legfontosabb jelentésekben és a törzsadatok karbantartásában
- Előzmények és a trendek jelentése a Tableau-ból
- Értékesítési és fedezeti jelentések elékészítése
- SAP táblák karbantartása
- Negyedéves iparági elemzések elkészítése

Végzettség:
felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2 éves tapasztalat

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Tapasztalat az ERP rendszerekben (SAP, Salesforce & Tableau)
- Salesforce tapasztalat
- Erős Microsoft Excel készségek.
- Tapasztalattal kell rendelkeznie a pivot táblákkal, a keresési funkciókkal és a diagramkészítő eszközökkel kapcsolatban.
- Képesség a pénzügyi adatsorok elemzésére.
- Erős szervezési képességek.
- Több projekt és prioritás egyidejű kezelése.
- Kiváló kommunikációs készség angol nyelven.

Kereskedelem területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.

Pest
Full time

Published on 20.01.2021