Sales manager

A budapesti székhelyű, főként méréstechnikai hardverek és szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó Dobos Elektronikai Kft. munkatársat keres

sales manager

pozícióba.

Elvárások:

  • Haladó szintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére, kreativitás
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs és üzletkötői képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Termék értékesítésben szerzett tapasztalat, értékesítői véna

Előnyt jelent:

  • Méréstechnikai ismeretek
  • Villamos ismeretek
  • IT hálózati, távközlési ismeretek (LAN, WAN, GSM/3G, PLC)

Feladatok:

  • Marketing stratégia kialakítása, marketing működtetése, önálló üzletszerzési tevékenység
  • Bussiness Case (BC) összeállítása a műszaki osztállyal történő egyeztetés alapján
  • Ajánlatok megküldése, menedzselése
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötési folyamat menedzselése
  • After-sales, karbantartási szerződések kialakítása, szerződések kötése, nyomonkövetése
  • Key-account feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop, céges autó
  • Utazás belföldre és külföldre
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, korszerű technológiák
  • Részesedés a cég sikereiből

Munkavégzés elsődleges helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
  • Fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Bérezési igény megjelölése
  • Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 26.08.2020