Sales Executive (HR terület)

Országos irodahálózattal rendelkező munkaerő- kölcsönzéssel és közvetítéssel, illetve egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cégünk immár 17 éves múltra tekint vissza és a magyar piac meghatározó szereplőjévé nőtte ki magát. Budapesti kirendeltségünk bővítésének céljából

kollégánkat keressük.

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:

  • Üzletfejlesztés, HR szolgáltatások értékesítése (szellemi munkaerő kölcsönzés- és közvetítés, diákmunka)
  • Rendezvényeken, kiállításokon való aktív jelenlét
  • Új potenciális ügyfelek megszerzése, piaci jelenlét folyamatos erősítése az adott földrajzi területen
  • Ajánlatok, pályázatok és szerződések elkészítése, nyomon követése
  • A szervezet üzleti kapcsolatainak kiépítése, kapcsolattartás a meglevő üzleti Partnerekkel
  • Gyors, rugalmas és minőségi szolgáltatás biztosításával a partnerek elégedettségi szintjének elérése, növelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szellemi munkaerőközvetítési- és kölcsönzési projektek értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Motiváló juttatási rendszer (alapbér + bónusz + cafeteria)
  • Munkavégzéshez szükséges minden eszköz (autó, laptop, telefon)
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapesti központtal, országosan

Csatlakozz te is hozzánk, a Szerethető Munkahelyek 2020 egyik díjazottjához! Küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Work Force – Megfelelő embert, a megfelelő helyre!

Budapest
Baranya
Békés
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 21.02.2021