Sales Engineer - industrial automation

Partnerünkről

Értékesítő mérnököt keresünk műszaki területtel foglalkozó multinacionális Partnerünk számára vecsési irodájukhoz, aki a meglévő partnerek menedzseléséért és új ügyfelek szerzéséért, látogatásáért lesz felelős egész Magyarország területén.

Feladatok

A munkatárs célja az egyedi speciális megoldások értékesítése ipari automatizálási területen KKV szektorban, partner vállalatokkal való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása, műszaki tanácsadás, piac feltérképezése, versenytársak követése.

Feltételek

Minimum 1-2 éves tapasztalat műszaki értékesítési munkakörben, új ügyfelek szerzésében tapasztalat, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség. Előnyt jelent a (gépész)mérnöki diploma.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat emberközpontú vállalati kultúrát, home office lehetőséget, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, céges autót magánhasználatra is, külföldi tréningeket hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Pest
Full time

Published on 28.11.2020