Similar jobs like this one

Ruházati eladó - Kistarcsa - 20 óra/hét

A Takko Fashion 17 országban, közel 1900 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt  kereső vásárlók számára nyújt aktuális mindennapi viseleteket. A Takko Fashion az ismert trendeket követve kínál kényelmes, hordható és a vásárlók mindennapjaihoz igazodó ruházatot. A kiváló ár-érték arány elérése érdekében egyértelmű célunk, hogy üzleteinkben vonzó vásárlási élmény keretében egyesítsük a magas minőséget képviselő termékeket és a kedvező ajánlatokat.

Olyan munkatársakat keresünk, akik szakmaiságukkal, nyitottságukkal és lelkesedésükkel hozzájárulnának további sikereinkhez.

Feladatok:

  • árufeldolgozás
  • eredményorientált árukihelyezés
  • aktív eladásösztönzés
  • pénztárkezelés

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség
  • csapatszellem, motiváció és rugalmasság
  • barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
  • divat iránti érdeklődés

Önt vonzó munkakörnyezet várja egy fejlődő, európaszerte működő vállalatnál, egy dinamikus csapatban, ahol önálló munkavégzésre van lehetősége a sokoldalú és érdekes feladatok ellátása során.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük jelentkezzen hozzánk.

Kistarcsa, 2143 Magyarország
Pest
Part time
no work experience required
Vocational school

Published on 29.10.2021