Ruházati eladó (Maglód)

Főbb feladatok, munkák:

  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • A munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat

Egyéb információ:

  • Munkaidő: hétfő– szombat 8.30-20.00, vasárnap 8.30 – 19.00 között
  • Munkaidő-beosztás: egy hónapra előre, átlagosan heti 4 munkanap
  • Négyhavi munkaidőkeret

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett állás
  • Alapbér: bruttó 210.600 Ft/hó, ami nettó 140.050 Ft-ot jelent
  • Alapfizetésen felüli egyéb megkereshető juttatások:
  • Forgalmi bónusz-juttatás: havi nettó: 13.300 Ft.
  • Vasárnapi pótlék: nettó 6.000 Ft (havi 2 ledolgozott vasárnap esetén)
  • 50%-os dolgozói vásárlási kedvezmény
  • A bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Maglód, Eszterházy János u. 1.

Maglód, 2234 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 23.10.2020