header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ROBOTÜZEMELTETŐ

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • A lakkozókabinban a minőségi követelményeknek megfelelő gyártás ellenőrzése
  • Minimális szerelési idővel járó optimális felszerelési és beállítási folyamatok szervezése és kivitelezése
  • A technikán alapuló (különösen a szerszám- és gépfüggő) zavarok és kiesési idők megelőző intézkedései, karbantartások

Mit kínálunk Neked:

Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria; teljes mértékű közlekedési költségtérítés; szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Mechatronikai / elektrotechnikusi végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Lakkozó területen szerzett alapismeretek, tapasztalat
  • PLC alapok előny
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Csapatmunkára való készség
  • Angol nyelv ismerete - Német nyelv ismerete előny

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet várjuk fényképes magyar nyelvű pályázati anyagodat!

VELÜNK AZ ÉLVONALBA KERÜLSZ!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy  kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Akkor várjuk jelentkezésed a Jelentkezem gombra kattintva!

Újhartyán, 2367 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 11.10.2020