Robotfejlesztő – Robotizált folyamatautomatizálás (RPA)

Az OTP LAB-ről

Az OTP LAB célja, hogy támogassa a bankcsoport innovációs törekvéseit új ötletek kidolgozásával és megvalósításával. 2019-ben megalakult folyamatautomatizációs csapatunk, mely most új csapattagokat keres. Ez a pozíció kiváló lehetőség annak, aki egy új és értékes technológiát szeretne megtanulni és alkalmazni nagyvállalati környezetben. Csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy közvetlen és jelentős hatással a régió egyik legnagyobb pénzintézetének jövőjére.

Feladatok:

  • Szoftverrobotizálási megoldások megvalósításának tervezése a BluePrism standardokkal összhangban
  • Szoftverrobotok fejlesztése, konfigurálása és tesztelése – projektek teljes életciklusának végigkövetése
  • Technikai dokumentációk elkészítése, csapaton belüli minőségbiztosítása
  • Robotizált folyamatok kontrollja, felmerülő problémák elemzése és megoldása
  • Szakterületekkel, folyamatszervezőkkel és más külső és belső fejlesztőkkel való együttműködés a projektek során

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy informatikai végzettség
  • Legalább 1 év szoftverfejlesztői / IT üzemeltetési / makróírással kapcsolatos tapasztalat (pl. Visual Basic/C#/VBA)
  • Dinamikus projektkörnyezetben való jártasság
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló elemzői készségek
  • Gyakorlati angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Automatizációval és robotizációs megoldásokkal (pl. BluePrism/Automation Anywhere/UI Path) kapcsolatos tapasztalat
  • IT Üzemeltetésben, infrastruktúra menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Agilis alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Pénzintézetnél vagy más szolgáltatás-orientált szegmensben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacvezető RPA technológia elméleti és gyakorlati elsajátítása, célzott képzési lehetőségek
  • Úttörő szerep a bank hatékonyságát növelő projektekben
  • Nagyszerű munkakörnyezet innovációs központunkban, Budapest szívében
  • Banki környezet, stabil nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Fiatal és dinamikusan növekvő csapat startup mentalitással

Robotfejlesztő - Robotizált folyamatautomatizálás (RPA)

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 30.09.2020