Robotcella berakó/einleger

Találd meg még idén a számodra tökéletes állást!

Miért érdemes jelentkezned?

  • Kiemelkedő kezdő alapbér, végzettség szerint (br. 280.000 - 306.000 Ft)
  • Kiemelkedő vállalati körülmények
  • Műszakpótlék
  • Céges buszjárat
  • Cafeteria juttatás

Milyen feladataid lesznek?

  • Fém alkatrészek betöltése a robotokba
  • Szemrevételezéssel ellenőrizni a gyártási műveletekhez szükséges alkatrészeket
  • "SAB" munkautasításban leírtak szerint alkatrészek behelyezése a megfogó készülékekbe
  • Gyártó berendezések felügyelése, szükség esetén intézkedések végrehajtása a gyors hibaelhárítás érdekében
  • Alapanyag rendelés a logisztikától
  • A termelés minőségi felügyelete

Mik az elvárások?

  • Termelésben szerzett munkatapasztalat
  • Motiváltság
  • Dolgozni akarás
  • Megbízhatóság
  • Tanulásra való hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Fémipari végzettség (CNC, lakatos, gépi forgácsoló, épület-és szerkezetlakatos, központi fűtés-és gázszerelő)

Győr
Full time

Published on 14.01.2021