Tesztelő gyakornok

A CETIN Magyarország tevékenységi köre magában foglalja a hálózat tervezését és üzemeltetését, továbbítását, adatközpontját, informatikai infrastruktúráját és biztonsági szolgáltatásait.A CETIN Magyarország 4G távközlési hálózata a magyar lakosság 99,9% -át lefedi közel 3900 bázisállomásán keresztül szerte az országban.

Feladatok:

  • Új és meglévő partnerekkel kapcsolatos roaming tesztek végrehajtása és az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel a tesztelési időszak alatt
  • Dokumentációk ellenőrzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony mérnöki vagy informatikai területen
  • Minimum középszintű (magabiztos) angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft / óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Március közepétől május végéig szóló diákmunka lehetőség

Előnyt jelent:

  • GSM/GPRS/LTE alapismeretek

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Budapest
Part time

Published on 23.02.2021