Részmunkaidős Bérszámfejtő, tb / munkaügyi ügyintéző

A magyar tulajdonú Kerox Kft. a világ egyik vezető csaptelep-alkatrész gyártója. Termékeinket az összes kontinens vezető csaptelep gyártói használják több, mint 20 éve. 700 fős csapattal, igényes munkakörnyezetben, a minőségi gyártás mellett elkötelezett vezetőkkel, kiszámítható munkáltatóként keressük jövőbeli munkatársainkat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünkre munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe, azonnali belépéssel:

Főbb feladatok, munkák:

  • teljeskörű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása, rendszeres és nem rendszeres bérelemek, egyéb juttatások elszámolása,
  • bérfeladások elkészítése, adóbevallásokhoz adatátvitel előkészítése,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés,
  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljeskörű munkaügyi és tb ügyintézés,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása,
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • belső és külső adatszolgáltatási igények kielégítésében való részvétel,
  • jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész szinten tartása és alkalmazása a munkaügyi feladatok végrehajtása során,
  • létszámmal és bérrel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség, középfokú bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés,
  • legalább 3 éves bérszámfejtői és TB ügyintézői tapasztalat,
  • vonatkozó (TB, adó, munkajogi) jogszabályok naprakész ismerete,
  • az Ms Office (Word, Excel) magabiztos használata,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • NexonBér program magabiztos felhasználói ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • külföldiek magyarországi foglalkoztatásával kapcsolatos szabályok ismerete,
  • angol, orosz, ukrán nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • színvonalas munkahelyi környezet,
  • versenyképes juttatás,
  • részmunkaidős állás (heti 20 óra),
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel rendszeres biztosítása.

Munkavégzés helye:

2038 Sóskút, Kerox utca 1.

A meghirdetett pozícióra történő jelentkezéshez kérjük csatolja bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát.

Sóskút, 2038 Magyarország
Budapest
Part time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 2020-02-27