Részmunkaidős ERP-bevezetési projektasszisztens munkatárs

Hegesztéstechnikai és szerszámkiskereskedelmi cég keres szolnoki üzletébe részmunkaidős ERP-bevezetési projektasszisztens munkatársat

Cégünk:

A Hega-West Szerszámszaki.hu Kft. közel 30 éve a hegesztéstechnikai és szerszámkiskereskedelmi piac meghatározó és jól ismert piaci szereplője Szolnokon és vonzáskörzetében. Vásárlóink részére több mint 5.000 terméket kínálunk mintegy 400 termékcsoportban a hegesztés, fémmemgmunkálás és munkavédelem terén. 6 fős csapatunkba keresünk délutáni részmunkaidőben új munkatársat.

Feladatok:

  • új ERP-rendszer bevezetésének előkészítése (80%):
    • intenzív napi közreműködés a cikktörzsadatok rendszerezésében, karbantartásában az ügyvezető irányításával,
    • árucikkek rendszerezése a polcokon,
    • ezzel összefüggésben raktározási feladatok ellátása: a beérkező áruk felpakolása a megfelelő polchelyekre
  • marketingkommunikáció, marketingkampányok összeállítása, havi akciós kampányok megszervezése (18%):
    • havi akciós termékek kiválasztása, árazása az értékesítéssel történő egyeztetés keretében,
    • önálló hírlevélszerkesztés Mailchimpben,
    • plakátszöveg- és prospektusszövegírás,
    • kapcsolattartás a fotóssal, grafikussal, nyomdával,
    • az elkészült vizuális marketingkommunikációs eszközök kihelyezése az eladótérben.
  • webáruház ár- és készletadatainak napi aktualizálása, törzsadatok karbantartása (2%)

Munkaidő:

  • H - P: 13.00 - 17.00 vagy 14.00 - 18.00 napi egyeztetés alapján

Munkavégzés helyszíne:

  • Szolnoki üzletünk: 5000 Szolnok, Tószegi út 37.

Elvárások:

  • kimagasló precizitás, gondos, lelkiismeretes munkavégzés, hozzáállás, érzékenység hibák felfedezésére,
  • kiváló Excel-ismeretek,
  • üzleti és marketingtanulmányok,
  • középszintű angoltudás (nyelvvizsga nem feltétel),
  • főiskolai tanulmányok (befejezett főiskolai tanulmányok nem feltétel)

Amit kínálunk:

Kiszámítható munkaidő, nincs elvárt túlóra sem hétköznap, sem hétvégén! Családias, barátságos, nyugodt légkör, fix munkaidő - havi fix fizetés.

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Part time
no work experience required
High school

Published on 18.10.2020