RÉSZLEGVEZETŐ - Lamináló részleg

Több éve gyártásban dolgozol vezetőként? Tolna megyében élsz, úgy érzed nincs új kihívás vagy előre lépési lehetőség a számodra?
Szívesen megismerkednél egy számodra eddig ismeretlen technológiával?

Partnerünk 1989 óta stabilan működő cég,
akik Magyarországon egyedülálló, prémium kategóriás termékpalettával rendelkeznek.

Feladatok:

  • 6 fő irányítása
  • Nyomon követed majd a termelést
  • Koordinálod a gyártási folyamatot elejétől a végéig
  • Te felelsz majd a kész termékek minőségéért
  • Alaposan elsajátítod a gyártási technológiákat
  • Tartod a kapcsolatot a külföldi projekt managerekkel
  • Javaslatokat készítesz a termelékenység növelésére

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki irányú végzettség
  • Minimum 3 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív, legalább középszíntű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gyakorlatias hozzáállás
  • Tanulási hajlandóság

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Céges laptop és telefon biztosított

Munkavégzés helye:

  • Tolna megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Műszakvezető/Termelés irányító

Egyéb információk:

  • Stabil piaci pozíciókkal rendelkező cég
  • Fejlődési lehetőség
  • Napi szintű idegennyelv használat
  • Új technológia elsajátítása
  • Változatos feladatok
  • Fontos tudnod, hogy vannak olyan kollégáink, aki már közel 20 éve a csapatunkat erősítik. Olyan valakit keresünk, aki azért tesz majd a munkája során vezetőként, hogy még további húsz évig itt legyenek!
  • Cserébe mi is azon leszünk, hogy Veled is hosszútávú legyen az együttműködés!
  • A munkavégzés helye: Szekszárd
  • Beosztás: hétfőtől – péntekig 8 órában, fél 8 és 16 óra között

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Tolna
Full time

Published on 27.07.2020