Repair manager

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat. Jelenleg 500 fő dolgozik Budapest XVIII. kerületében, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető telephelyünkön.

Munkatársat keressünk

pozícióba.

Feladatok:

  • A javítási munkákhoz tartozó feladatok megszervezése, kiosztása,
  • Létszámterv készítése, létszámgazdálkodás
  • A javítási területen működő folyamatok teljes mértékű ismerete, fejlesztési javaslatok megtétele,
  • Az új javítási projektek bevezetésében való közreműködés
  • Napi-, heti-, havi jelentések készítése a management felé
  • Az anyagfelhasználás gazdaságos szinten tartása
  • Együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai cikkek gyártásával / javításával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Vezetői-, szervezői- és problémamegoldó készség
  • Ügyfél centrikus gondolkodás
  • Stabil szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Erős cafetéria juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek.
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 18. kerület

Munkarend: Rugalmas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-02-27