Rendszerszervező

A Nemzeti Adó-és Vámhivatal

pozícióba új munkatársakat keres.

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes díjazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, jó megközelíthetőség
  • Képzéseken történő részvételi lehetőség
  • Szakmailag vonzó projektek
  • Cafeteria, egyéb juttatások
  • Nemzetközi konferenciákon részvétel

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, (396/2012 korm. rendelet 1. melléklet 13. a) alapján.)
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához hozzájárulás és vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség,
  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • Rendszerszervezői/üzleti elemzői tapasztalat - legalább 5 év feletti informatikai szakmai tapasztalat,
  • Relációs adatbázisok tervezésében és használatában jártasság
  • UML modellezésben szerzett tapasztalat
  • Microservice architektúra fejlesztési ismeret, tapasztalat
  • SQL lekérdező nyelv ismerete

Örömmel vesszük:

  • Programozói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Oracle adatbázis gyakorlati ismeret
  • Java fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Enterprise Architect modellező szoftver felhasználói szintű ismerete
  • MS Project korábbi használata

Feladataid lesznek:

  • Feladatkörébe tartozó informatikai alkalmazások és a hozzájuk kapcsolódó IT folyamatok és technológiák részletes megismerése
  • Az informatikai alkalmazások köré épült szakmai folyamatok áttekintő szintű megismerése
  • Új és meglévő rendszerek továbbfejlesztése egyéni illetve csapatmunkában
  • Új rendszerek tervezésében és új módszertanok bevezetésében részvétel
  • Együttműködés a (vám)szakmai területtel és a fejlesztésben részt vevő programozókkal
  • Szakmai területek igényei alapján, projekt működés keretében az egymásra épülő, rendszerfejlesztési termékek (pl. rendszerkövetelmények, funkcionális, technikai és programozási specifikáció, tesztelési terv, rendszerkapcsolatokon alapuló dokumentációk) elkészítése
  • Az informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos változtatási igények megvalósítása
  • A működési problémák, hibák kezelésében történő közreműködés
  • A változtatásokhoz és hibajavításokhoz kapcsolódó szervizek teljes körű koordinálása

Munkavégzés helye: Budapest

Ha jelentkeznél, akkor a nav.gov.hu/nav/allaspalyazat oldalon töltsd le az önéletrajz mintát, kitöltés után csatold iskolai végzettséged dokumentumait és egy rövid motivációs levelet az eddigi feladataidról és küld meg elektronikus úton – maximum 3 MB terjedelemben. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel, hogy „Rendszerszervező

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 2020-02-03