Rendszerszervezési szakértő

Az OTP Pénztárszolgáltató Zrt.

munkatársat keres, Budapesten történő munkavégzéssel, azonnali kezdéssel, főfoglalkozású munkakörbe.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • szoftver fejlesztés előkészítése, tesztelése, dokumentálása,
  • üzleti igények összeszedése, IT követelmények megfogalmazása,
  • üzemeltetett rendszerek paraméterezése, működés ellenőrzése, támogatása,
  • az IT project manager munkájának támogatása,
  • jogosultságkezelés, sablonok szerkesztése, project dokumentáció kezelés,
  • hibajegyek feladása, riasztások figyelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • középfokú/felsőfokú iskolai végzettség,
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Adobe Acrobat),
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • gyors tanulási képesség,
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség.

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Információ biztonsági tapasztalat
  • SQL, PL/SQL ismeret
  • PHP ismeret
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes ösztönzési csomag
  • változatos munkakör

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a bruttó fizetési igény megjelölésével a megjelenéstől számított 2 héten belül várjuk.

Budapest
Pest
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 04.02.2021