Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenkét országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Rendszerszervezési szakértő (agilis)

Új IT technológiai alapokon működő, világszinten is korszerű, elektronikus csatornákhoz tartozó alkalmazások rendszerszervezési feladatai ellátásához keresünk kollégát. Pályakezdőt is szívesen fogadunk.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Proaktív munkavégzés
  • Interface specifikálásban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Rendszerszervezői tapasztalat
  • Tapasztalat, chat illetve más elektronikus rendszer fejlesztésében
  • Banki IT területen szerzett tapasztalat
  • Jira, Postman, Confluence, OpenShift, Swagger ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Agilis vállalati struktúra
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helye:

1131, Budapest, Babér utca 9.

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 23.09.2020