Az OTP Bank Nyrt.

Rendszerszervezési szakértő

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Részvétel a banki termékek, folyamatok kialakításában
  • Adattöltési folyamatok, adat MAP-ek készítése
  • Üzleti igények felmérése
  • Egyeztetés a fejlesztőkkel, üzleti területekkel, társrendszerek rendszerszervezőivel
  • Dokumentáció készítése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/közgazdasági terület preferált)
  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Proaktív munkavégzés
  • Adatok integrációjával szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Adattárházak ismerete és munkatapasztalat
  • Adatmodellezési és adatmappelési munkatapasztalat
  • Alapszintű SQL ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Agilis vállalati struktúra
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helyszíne: 1131. Budapest Babér utca 9.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 22.08.2020