Rendszermérnök (EMM)

A Nemzeti Adó-és Vámhivatal

pozícióba új munkatársakat keres.

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes díjazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, jó megközelíthetőség
  • Képzéseken történő részvételi lehetőség
  • Szakmailag vonzó projektek
  • Cafeteria, egyéb juttatások

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, (396/2012 korm. rendelet 1. melléklet 13. a) alapján.)
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához hozzájárulás és vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség
  • Kiszolgáló oldali EMM infrastruktúra üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat.
  • Vállalati mobil infrastruktúra tervezésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Örömmel vesszük:

  • Informatikus mérnök vagy villamosmérnök szakképesítés.
  • Mobil alkalmazás fejlesztési ismeretek.
  • Projektmenedzsment ismeretek.

Feladataid lesznek:

  • Az EMM rendszerrel kapcsolatos napi üzemeltetési feladatok ellátása.
  • Felhasználói bejelentések kezelése és nyomon követése a jegykezelő rendszerben.
  • A vállalati mobil infrastruktúra proaktív kapacitás tervezése.
  • A rendszer és kapcsolódó elemeinek biztonsági felügyelete.
  • Vállalati alkalmazástár karbantartása a különböző mobil platformok részére (iOS és Android).
  • Fejlesztési területekkel történő együttműködés.
  • Kapcsolattartás a különböző szakmai (üzleti) területekkel, a felmerülő igények azonosítása, megvalósíthatósági vizsgálata, implementálása.
  • Aktív részvétel a változáskezelési folyamatokban.
  • Kapcsolattartás az egyéb kapcsolódó IT területekkel.
  • Felelős az üzemeltetési feladatok folyamatos felülvizsgálatában, racionalizásában.
  • Licenc és készülék életciklus menedzsment.
  • Közbeszerzésekben való részvétel és szakértői támogatás.
  • Új mobil információs technológiák bevezetésében való részvétel.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha jelentkeznél, akkor a nav.gov.hu/nav/allaspalyazat oldalon töltsd le az önéletrajz mintát, kitöltés után csatold iskolai végzettséged dokumentumait és egy rövid motivációs levelet az eddigi feladataidról és küld meg elektronikus úton – maximum 3 MB terjedelemben. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel, hogy „Rendszermérnök EMM „

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-05